Európske roky 

Stážujte v Európskom parlamente

Sledovať vytváranie európskej politiky zvnútra, naučiť sa o fungovaní EÚ, nájsť si nové kontakty a vyskúšať si, aké je to pracovať v medzinárodnom a multikultúrnom prostredí. Aj o tom je stážovanie v Európskom parlamente. Ak vás baví politika, chcete si rozšíriť obzory a obohatiť vaše CV, neváhajte a sa prihláste sa k nám na stáž. Na podanie prihlášky máte čas do 15. októbra.

 Stáž u nás je nezabudnuteľnou a cennou skúsenosťou, spoznáte tu mnoho zaujímavých ľudí, ktorí vám môžu pomôcť vo vašom kariérnom rozvoji. Svoje teoretické vedomosti zo školy tu môžete uplatniť vo viacerých oblastiach, či už je to komunikácia, preklady, administratíva alebo politika.

Vybrať si môžete spomedzi viacerých druhov stáží, ponúkame všeobecné, prekladateľské alebo novinárske. Prekladateľské stáže a stáže Roberta Schumana sú platené a trvajú tri alebo päť mesiacov. Okrem toho u nás existujú aj neplatené stáže pre študentov vysokých škôl. 

Ako sa prihlásiť?

Viac o našich stážach a o tom, ako sa prihlásiť sa dozviete na tejto stránke. Stáže Roberta Schumana pre  absolventov vysokých škôl začínajú 1. marca 2018 a prihlásiť sa na ne môžete od 15. augusta do 15. októbra polnoci.

 
Partneri

    

Vyhľadávanie
Aktuálne projekty

 

„Vzdelávanie vo vidieckom cestovnom ruchu“

E-learningové vzdelávanie